Wizualizacje 3D

Co zyskujesz dzięki naszym kartom lokalu?

Wykonywane przez nasze studio karty lokalu to nie tylko przedstawienie rzutu całego mieszkania i szczegółowych wymiarów. Każdy projekt jest bowiem wzbogacony o przykładową aranżację.


Dzięki karcie lokalu:

 • przedstawisz klientowi szczegółowy obraz lokalu, którym jest zainteresowany,

 • podkreślisz cechy szczególne lokalu,

 • zwiększysz atrakcyjność lokalu.


Karta lokalu to narzędzie pracy z potencjalnym klientem, którego nie może zabraknąć w zasobach żadnego dewelopera. Jeśli pragniesz uchodzić za profesjonalnego i godnego zaufania sprzedawcę nieruchomości, koniecznie zainwestuj w kartę lokalu mieszkalnego.

Karty lokalu z dbałością o najmniejsze detale, czyli wszystko, co zawieramy w projektach

Nasze projekty kart lokalu są w pełni czytelne i przejrzyste. Choć wzbogacamy je o przykładowe aranżacje, nie zapominamy, że dużo ważniejsze dane to:

 • metraż mieszkania,

 • wymiary poszczególnych pomieszczeń.


Karty lokali 3D to jednak nie tylko dane techniczne. Stawiamy również na podkreślenie najważniejszych cech danego lokalu - obecność tarasu czy możliwość wydzielenia kuchni. W przeciwieństwie do płaskich rysunków, karty lokali 3D znacznie lepiej przybliżają potencjalnym klientom obraz lokalu.


W oferowanych przez nas kartach lokalu nie może zabraknąć:

 • rzutów pomieszczeń,

 • wymiarów pomieszczeń,

 • danych lokalizacyjnych,

 • elementów identyfikacji dewelopera,

 • danych kontaktowych.

Rzut pomieszczeń w karcie lokalu

Rzut pomieszczeń w karcie lokalu to jej najważniejszy element. Rozkład pomieszczeń jest szczególnie istotny dla potencjalnego klienta. Z karty lokalu może on wywnioskować czy są one ustawne i jak dużo ich jest. Nasze projekty wzbogacamy dodatkowo o meble, które pozwalają zobrazować możliwości danego lokalu. Specjalizujemy się w rzutach 3D. To oznacza, że nasze nowoczesne karty lokali efektownie przedstawią Twoją inwestycję.

Wymiary pomieszczeń

W karcie lokalu nie może zabraknąć informacji o wielkości pomieszczeń. Dbamy o to, aby wszystkie wymiary były przedstawione w czytelny sposób. Wymiary pomieszczeń w karcie lokalu pełnią taką samą funkcję jak rzuty. Ich rolą jest realne przedstawienie klientowi najważniejszych informacji o inwestycji.

Dane lokalizacyjne

Jednym z decydujących czynników branych pod uwagę przy zakupie nieruchomości jest jej lokalizacja. Dbamy o to, aby potencjalni kupcy nie gimnastykowali się, aby znaleźć informację o położeniu inwestycji. Naniesione na kartę dane lokalizacyjne oszczędzają czas zarówno klienta, jak i dewelopera, który nie musi odpowiadać na częste pytania o miejsce położenia inwestycji.

Elementy identyfikacyjne dewelopera

Jeśli potencjalnemu kupcowi nie będzie odpowiadać jeden z elementów danego lokalu, np. lokalizacja, może on zainteresować się innymi Twoimi inwestycjami. To właśnie dlatego zachęcamy, aby na kartę lokalu nanieść również Twoje logo lub dane. Dzięki takiemu zabiegowi zwiększamy zainteresowanie lokalami, które masz na sprzedaż.

Obszary, w których skutecznie wykorzystasz kartę lokalu

Karta lokalu trafia w ręce potencjalnego kupca nieruchomości, który na podstawie zawartych w niej danych podejmuje ostateczną decyzję. Dlatego tak ważne jest, aby karta dostarczała nie tylko technicznych informacji, ale również stanowiła swego rodzaju zachętę do inwestycji.


Co jednak ważne karta 3D lokalu nie musi wyłącznie przyjmować formę dokumentu. Równie dobrze podczas procesu sprzedaży nieruchomości możemy wykorzystywać jej elektroniczną wersję. Ta z kolei pozwala dotrzeć do znacznie szerszego grona zainteresowanych zakupem mieszkania.


Kartę lokalu możesz wykorzystać:

 • podczas spotkania z klientem,

 • na swojej stronie internetowej,

 • w mediach społecznościowych.

Karta lokalu na spotkaniu z klientem

Karty mieszkań 3D możesz z powodzeniem wykorzystywać podczas prezentacji swojej inwestycji potencjalnemu kupcowi. W karcie znajdują się wszystkie najważniejsze informacje o danym lokalu, a przy tym sposób jej prezentacji przyciąga uwagę. Dla zainteresowanego zakupem jeden arkusz zawierający wszystkie informacje o lokalu to zdecydowana wygoda. Podczas spotkania z klientem możesz zaprezentować mu lokal przez udostępnienie wizualizacji 3D, z kolei kartę lokalu możesz mu wręczyć, aby mógł zabrać ją ze sobą do domu.

Karta lokalu na stronie internetowej

Widoczność w sieci jest niezwykle ważna dla każdego dewelopera. Zadbaj nie tylko o przejrzyste informacje o sobie. Same słowa nie odzwierciedlą Twojej oferty. Wykorzystaj kartę lokalu, by szczegółowo zaprezentować mieszkanie wystawione na sprzedaż.

Karta lokalu w mediach społecznościowych

W mediach społecznościowych dużym zainteresowaniem cieszą się przyciągające uwagę grafiki. Dbamy więc o to, aby wykonywane w naszym studio karty lokali doskonale wpisywały się w świat mediów społecznościowych. Szczególnie karty 3D lokali przyciągają uwagę i wyróżniają się na tle innych ofert od deweloperów.

Karty lokalu spójne z identyfikacją wizualną inwestycji

W swojej ofercie mamy nie tylko karty lokali, ale także wiele innych produktów dedykowanych deweloperom. Wśród nich jest wizualizacja 3D budynków, a także rzuty 3D i przekroje mieszkań. Decydując się na pełny zakres usług, otrzymujesz projekty wszystkich produktów utrzymane w tej samej stylistyce. Spójność kart lokalu i wizualizacji 3D zwiększa atrakcyjność oferty dewelopera. Jeśli planujesz inwestycję zarówno w wizualizację, jak i w karty lokalu, powierz nam zadanie stworzenia spójnego projektu, który będziesz mógł wykorzystać w dowolnym miejscu!


Skorzystaj z naszej oferty i zamów kartę lokalu dla swojej inwestycji!


logo
STUDIO GRAFICZNE PIVOT - MARCEL ŁAPAJ
42-202 Częstochowa
Piastowska 125
NIP: 949 193 31 82


Tel: +48 660 693 021