Wizualizacje 3D
rzut 3d mieszkania

Rzuty 3D lokali - do kogo kierujemy nasze usługi?

Od wielu lat nasze projekty rzutów 3D mieszkań i lokali trafiają do:

 • osób prywatnych,

 • deweloperów,

 • pośredników nieruchomości,

 • marketingowców.

Rzuty mieszkań 3D nasi klienci mogą wykorzystywać na dowolne sposoby. Najczęściej jednak są one skuteczną reklamą zwiększającą zainteresowanie potencjalnych klientów zakupem danej nieruchomości. Rzuty 3D pokazują bowiem cały potencjał danego lokalu lub budynku. Jest to szczególnie istotna pomoc w zachęcaniu do zakupu klientów, którzy nie zawsze są w stanie wyobrazić sobie, jak dana przestrzeń może zostać zagospodarowana.

Przekroje i rzuty 3D domów, mieszkań i lokali użytkowych - co dzięki nim zyskujesz?

Tworzone w naszym studio przekroje i rzuty 3D przedstawiają przykładową aranżację wnętrza - w tym również wyposażenie i rozmieszczenie mebli. Co ważne te wizualizacje architektoniczne wykorzystujące rzuty 3D wykonujemy z dokładnością co do milimetra. Dlatego też przed przystąpieniem do realizacji projektu będziemy potrzebować od Ciebie dokładnych wymiarów pomieszczeń i planu uwzględniającego m.in. otwory okienne i drzwiowe.


Dzięki rzutom i przekrojom 3D:

 • zwiększasz atrakcyjność inwestycji,

 • wyróżniasz swoją ofertę spośród setek innych,

 • pozwalasz na zapoznanie się potencjalnego klienta z ofertą bez wychodzenia z domu.


Przekroje i rzuty 3D mieszkania czy lokalu użytkowego możesz z powodzeniem wykorzystać w:

 • karcie lokalu,

 • ogłoszeniach udostępnianych na portalach,

 • mediach społecznościowych,

 • na własnej stronie internetowej.

Rzut mieszkania w karcie lokalu

Załączenie rzutu 3D do karty lokalu ułatwia zaprezentowanie wszystkich detali oferty. Tak dokładne zobrazowanie pomieszczeń pozwala na łatwiejsze zrozumienie całego układu i rozmieszczenia poszczególnych elementów. Jako deweloper nie musisz obrazowo opisywać nieruchomości (co często kończy się nieporozumieniami). Klient odpowiedzi na większość pytań znajdzie w rzutach i przekrojach mieszkania.

Rzuty 3D w mediach społecznościowych

Jeśli przed Tobą sprzedaż nieruchomości możesz maksymalnie wykorzystać wszystkie narzędzia sprzedażowe - w tym także internet. Media społecznościowe stały się doskonałym miejscem, w którym możesz przedstawić swoje inwestycje potencjalnym klientom nie tylko z Polski, ale również z całego świata. Rzut 3D mieszkania wpisuje się doskonale w charakter mediów społecznościowych. Udostępniony post z atrakcyjną grafiką w formie rzutu 3D z pewnością przyciągnie uwagę.

Rzut 3D na portalach ogłoszeniowych

Osoby poszukujące własnego M lub lokalu użytkowego w pierwszej kolejności kierują się do portali ogłoszeniowych. Aby jednak Twoja oferta wyróżniła się na tle tysięcy innych, warto postawić na prezentację, która od razu przyciągnie uwagę. Bez wątpienia efekt ten możesz uzyskać z rzutami 3D. Rzut 3D może być również doskonałym dopełnieniem wizualizacji nieruchomości.

Rzut 3D na własnej stronie internetowej

Zamieszczając na swojej stronie internetowej wizualizacje budynków i przekroje 3D mieszkań oraz lokali tworzysz obraz profesjonalisty. Dzięki temu zwiększysz zainteresowanie swoimi ofertami.

Rzuty 3D lokali w dowolnym stylu aranżacji

Choć to rzuty 3D nowoczesnych lokali cieszą się największą popularnością, nie zamykamy się na potrzeby naszych klientów. Wykonujemy rzuty 3D i przekroje mieszkań uwzględniając nie tylko sztywne wytyczne takie jak metraż i poszczególne wymiary, ale również potrzeby i pomysły naszych klientów.

Wykonujemy rzuty 3D mieszkań i lokali m.in. w stylu:

 • nowoczesnym,

 • skandynawskim,

 • minimalistycznym,

 • ekskluzywnym.


Początek każdej realizacji rozpoczyna się od rozmowy z klientami. Zapoznanie się z jego wizją mieszkania to niemal najważniejszy krok w tworzeniu wizualizacji 3D. Naszym zadaniem jest bowiem przeniesienie nie tylko wymiarów, ale również Twojej wizji do programu graficznego.

Jak wyglądają nasze rzuty mieszkań i lokali?

Przy tworzeniu wizualizacji architektonicznych wykorzystujemy rzuty aksonometryczne. Są to rzuty, które pozwalają stworzyć poglądowe przedstawienie przedmiotów. Najczęściej wybieranymi przez naszych klientów są rzuty izometryczne 3D. To właśnie one pozwalają na odwzorowanie przestrzeni trójwymiarowej na płaszczyźnie.

Rzuty mieszkań - dlaczego Pivot Studio?

Przy każdej realizacji projektu pracują profesjonaliści. Korzystamy także z najnowszego sprzętu i najlepszych programów graficznych. Nasze projekty przyczyniły się do zwiększenia liczby udanych transakcji każdego klienta. Jeśli szukasz sposobu na atrakcyjne zaprezentowanie swojej nieruchomości, jednak nie wiesz, w jaki sposób to zrobić, powierz to zadanie w ręce naszych specjalistów. Możesz zdecydować się wyłącznie na rzuty 3D mieszkań lub wykorzystać je jako uzupełnienie wizualizacji 3D, które również oferujemy.


Dla deweloperów, pośredników nieruchomości i marketingowców przygotowaliśmy specjalną ofertę. Kompleksowa usługa graficzna dla deweloperów to doskonała inwestycja, która zwróci się w błyskawicznym czasie. Nasze realizacje przyciągają bowiem wzrok zainteresowanych zakupem nieruchomości, które nawet jeszcze nie powstały.Rzuty 3D mieszkań - stawiamy na kreatywność!

Aby przekonać się, czy warto zdecydować się na nasze rzuty 3D mieszkań i lokali poznaj kilka z imponującej liczby realizacji. Zwróć przy tym uwagę, że każdy projekt, choć tak samo precyzyjnie wykonany, cechuje się indywidualnością. Jest to potwierdzenie słów, że każdy rzut 3D czy wizualizację wykonujemy zgodnie z potrzebami i sugestiami naszych klientów. Nasze realizacje nie przypominają masowych projektów. To właśnie dlatego nasze rzuty 3D i wizualizacje pomieszczeń i obiektów wyróżniają się na tle setek innych. Ty i Twoja oferta sprzedaży nieruchomości również może się wyróżnić właśnie dzięki nam!

logo
STUDIO GRAFICZNE PIVOT - MARCEL ŁAPAJ
42-202 Częstochowa
Piastowska 125
NIP: 949 193 31 82


Tel: +48 660 693 021