Wizualizacje 3D

Wizualizacje architektoniczne osiedli - dlaczego są skutecznym działaniem marketingowym?

Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas wizualizacje osiedli przedstawiały wszystkie walory inwestycji naszych klientów. Dzięki unaocznieniu osiedla mieszkaniowego potencjalni mieszkańcy nie kupują przysłowiowego kota w worku i chętniej dokonują inwestycji. Nie od dziś wiemy, że to właśnie zmysł wzroku podejmuje najważniejsze decyzje zakupowe. Wybieramy to, co wyróżnia się na tle konkurencji - przykuwa naszą uwagę i jest estetyczne. To właśnie dlatego tworzone przez nas wizualizacje architektoniczne osiedli są jak najbardziej realistyczne.

Staramy się, aby potencjalni klienci po spojrzeniu na wizualizację poczuli, że nie tylko sam budynek, ale również cała okolica jest dla nich stworzona. Dzięki wizualizacji deweloperskiej Twój klient dowie się o najważniejszych walorach inwestycji - zieleni wokół budynków, placach zabaw czy parkingu. Dopełnieniem wizualizacji zewnętrznej budynków są tworzone przez nas wizualizacje wnętrz, które równie skutecznie zachęcają do zakupu.


wizualizacja 3d osiedla mieszkaniowego

Wizualizacje 3D osiedli mieszkaniowych - gdzie możesz wykorzystać?

Wizualizacje zewnętrzne osiedli mieszkaniowych to najlepszy sposób, by przedstawić swoim klientom inwestycję z jak najlepszej strony. Żadne słowa nie są w stanie w pełni zarysować wyglądu osiedla, tak by przed oczami potencjalnych klientów pojawił się pełny obraz. Architektoniczne wizualizacje 3d pozwalają Ci również zaoszczędzić mnóstwo czasu. Przygotowane przez nas realizacje mogą zostać przez Ciebie wykorzystane w wielu obszarach. Przedstawiamy Ci kilka przykładów miejsc, w których rola wizualizacji 3D jest nieoceniona.


Wizualizacje budynków na stronie internetowej

Dziś firma, która nie posiada strony internetowej, niemal skazana jest na porażkę. Wiele działań przeniosło się do wirtualnego świata. Tam również odnajdziesz potencjalnych klientów na zakup mieszkania. Przeglądanie ofert na portalach społecznościowych czy stronach internetowych deweloperów to najprostszy sposób, by dotrzeć do jak największej ilości propozycji. Dlatego tak ważne jest, aby deweloper zaprezentował siebie i swoje inwestycje z jak najlepszej strony. Przygotowane przez nas wizualizacje osiedli mieszkaniowych możesz wykorzystać na swojej stronie internetowej. Taka strona jest nie tylko doskonałą wizytówką, ale również swego rodzaju miejscem transakcji. To dzięki wizualizacjom 3D na stronach internetowych wielu podejmuje decyzję o zakupie konkretnego mieszkania lub domu.


Wizualizacje 3D osiedli na billboardach

Fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne mogą również zostać wykorzystane na billboardach. Pracujemy na najlepszych programach, a nasi specjaliści doskonale wiedzą, w jaki sposób przygotować wizualizację osiedla mieszkaniowego do druku, tak aby przyciągała uwagę z dużych odległości. Nierzadko billboardy to pierwsza styczność potencjalnych klientów z nową inwestycją. Billboardy z wizualizacją osiedli mieszkaniowych to również skuteczny sposób na podkreślenie profesjonalizmu dewelopera.


Wizualizacje 3D w katalogach

Nie każdy Twój potencjalny klient to fan nowoczesnych technologii. Wielu nadal ceni sobie bezpośredni kontakt z deweloperem. Podczas spotkania klient może zadawać dowolną ilość pytań, a Ty możesz natychmiastowo rozwiać jego wszelkie wątpliwości. Ważne jest wówczas, by zawsze pod ręką znalazł się katalog z przykuwającymi uwagę wizualizacjami budynków. Odpowiednio przygotowany i dopracowany w najmniejszym calu katalog jest jak dobra książka, od której trudno się oderwać. W naszej ofercie znajdują się więc nie tylko wizualizacje, ale również kompleksowa usługa graficzna dla deweloperów, która pozwala m.in. wyeksponować wcześniej przygotowaną wizualizację architektoniczną.


Wizualizacje deweloperskie w mediach społecznościowych

Media społecznościowe już dawno przestały być wyłącznie miejscem w sieci zrzeszającym przyjaciół, którzy pragną utrzymywać ze sobą kontakt mimo dzielącej ich odległości. Dziś media to jedno z największych narzędzi sprzedażowych. Nie powinno więc zabraknąć w nim również deweloperów. Nasze wizualizacje deweloperskie osiedli mieszkaniowych przygotowujemy również pod posty w mediach społecznościowych. Pamiętamy przy tym, że mamy niewiele czasu, by przyciągnąć uwagę użytkowników szybko scrollujących ekran telefonu. Jednym z najlepszych sposobów, aby tego dokonać, jest zaintrygowanie niezwykłą realistycznością naszych wizualizacji. Nasze wizualizacje architektoniczne obejmują nie tylko same budynki, ale również okoliczne pasy zieleni, place zabaw, a nawet mieszkańców.Wizualizacje 3D osiedli

Wizualizacje 3D osiedli - jakie wybrać?

Odpowiednie zaprezentowanie osiedli mieszkaniowych na wizualizacji to klucz do zdobycia większej liczby potencjalnych klientów. Dlatego też tworzymy wizualizacje uwzględniające różne perspektywy.


Najczęstsze sposoby, po które sięgamy to:

  • wizualizacja architektoniczna osiedla z perspektywy człowieka,

  • wizualizacja architektoniczna osiedla z lotu ptaka,

  • wizualizacja obejmująca przestrzeń wokół osiedla.

Wizualizacje budynków z perspektywy człowieka

Wizualizacja 3D z perspektywy człowieka jest podstawowym sposobem na realistyczne przedstawienie inwestycji. Jest przy tym także najskuteczniejsza. Na naszych wizualizacjach przedstawiamy widok, który będzie codziennością przyszłych mieszkańców. Uwzględniamy w nim zarówno te najważniejsze elementy, jak i małe detale dodające naturalistycznego wyglądu projektowi.

Wizualizacje osiedli z lotu ptaka

Wizualizacje osiedli z lotu ptaka przybliżają potencjalnym kupcom cały układ infrastruktury. Choć wszystkie odległości i budynki są takie same jak na planie zagospodarowania przestrzeni, w przeciwieństwie do tego drugiego są niemal na wyciągnięcie dłoni. To właśnie wizualizacje dla deweloperów z perspektywy lotu ptaka najlepiej obrazują całą okolicę inwestycji.

Uwzględniają m.in.:

  • układ budynków mieszkalnych, parkingi, place zabaw, wjazdy, ogrodzenia, obszary zielone, sąsiedztwo, śmietniki.

Wizualizacje przestrzeni wokół budynków osiedla

Rzut oka na sielankowy klimat widoczny na wizualizacji ogrodów zachęcił do podjęcia ostatecznej decyzji w sprawie zakupu nieruchomości nie jednego klienta. Tworzenie wizualizacji ogrodów to dla nas najprzyjemniejsza część projektów. Uwzględniają one najczęściej taras, przydomowy ogród czy duże okna wychodzące na zewnątrz. Drobne detale w postaci mebli ogrodowych, świateł czy kwiatów ogrodowych dodają beztroskiego klimatu realizacji, która zawsze przyciąga uwagę kupców.

logo
STUDIO GRAFICZNE PIVOT - MARCEL ŁAPAJ
42-202 Częstochowa
Piastowska 125
NIP: 949 193 31 82


Tel: +48 660 693 021