Stoiska targowe
STOISKA TARGOWE / WYSPY HANDLOWE


budowa i projektowanie STOISKA TARGOWE i WYSPY HANDLOWE studio pivot

Projektujemy i budujemy stoiska w kraju oraz za granicą. Indywidualne lub systemowe rozwiązania Zabudowa targowa to przede wszystkim funkcjonalna i przyciągająca uwagę aranżacja powierzchni. Ważne by stoiska były wizytówkami - mają w pełni odzwierciedlać charakter i jakość firmy. Odpowiednio zaprojektowana i przygotowana determinuje wizerunek całej imprezy i jej poszczególnych wystawców.

wizualizacja stoiska targowego

Oferta obejmuje:


Projekt techniczny stoiska targowego
Przygotowanie wizualizacji 3D,
Transport oraz budowa stoiska,
Wyposażenie w meble oraz sprzęt AGD i TV,
Identyfikacje wizualną firmy,
Oprawa graficzna: druk wielkoformatowy, logo przestrzenne, podświetlana reklama, katalogi reklamowe, roll-up, itp.
Opracowanie multimediów: materiałów reklamowych na TV oraz na tablet,
Instalacje elektryczne,
Oświetlenie,
Inne prace ustalone z klientem.
projtowanie stoisk targowych

Rodzaje zabudowy:


systemowa
indywidualna: projekt z wykorzystaniem takich materiałów jak: płyta MDF, płyta wiórowa, płyta plexi, aluminium, stal, szkoło, tworzywo sztuczne.
mieszana (zawierające elementy systemowe jak i indywidualne),
zewnętrzna (pawilon, kiosk, stoisko targowe, stoisko handlowe),
wewnętrzna: stoisko wystawiennicze, stoisko firmowe, wyspa handlowa, zabudowa witryn sklepowych, ścianki wystawiennicze, ścianki działowe.

Budowanie stoisk targowych to coś czym zajmujemy się od długich lat. Nasze zabudowy są bardzo funkcjonalne i estetyczne dlatego też posiadamy ogromną bazę klientów w kraju a także za granicą. Nasi klienci to małe i duże firmy. Nasze portfolio stale się powiększa ponieważ każde zlecenie jest dla nas ważne. Spora ilość klientów współpracuje z nami już od długich lat. Do każdego z wykonywanych zleceń mamy indywidualne podejście. Każda zabudowa targowa jest wizytówką firmy dlatego dbamy nawet o małe detale. Zawsze staramy się aby klient z którym współpracujemy był zadowolony. Zadowolenie klienta jest dla nas ważne. Jesteśmy otwarci na sugestie klienta. Korzystamy tylko z materiałów od naszych sprawdzonych dostawców. Cenimy sobie wysoką jakość usług. Naszą firmę cechuje także terminowość i dokładność. Co otrzyma osoba która nawiąże z nami współpracę? Każda osoba która z nami współpracuje otrzymuje od nas projekt techniczny stanowiska handlowego a także wizualizację 3D. Podczas tworzenia projektu oraz wizualizacji przez cały czas jesteśmy w kontakcie z klientem. Nasi pracownicy oraz nasz świetny sprzęt sprawią że otrzymana wizualizacja będzie bardzo atrakcyjna w oczach klienta. W obecnych czasach wiele osób korzysta z wizualizacji 3D. Otrzymując od nas wizualizację klient będzie mógł zobaczyć jak będzie prezentowało się stoisko w wybranym przez klienta miejscu. Projekt techniczny stanowiska handlowego zawsze jest szeroko omawiany z klientem. Budowa stoisk targowych. Świadczymy naszym Klientom usługi w szeroko pojętym zakresie budowy stoisk targowych. Tworzone przez nas obiekty mają szerokie zastosowanie w galeriach handlowych i centrach handlowych w całym kraju. Nasze ekspozycje często są zamawiane na rożnorodne targi krajowe i międzynarodowe. Nasze stoiska zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Tworzenie wysp handlowych nie jest dla nas problemem. Stanowiska które tworzymy spełniają wszystkie, nawet te najbardziej wysublimowane oczekiwania. Wszystko jest wykonywane z normami bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo jest dla nas kluczową kwestią. Co z montażem? Klient nie musi zamartwiać się montażem i dowozem ponieważ wszystkim zajmuje się nasz znakomity zespół składający się z wybitnych specjalistów w swojej dziedzinie. Nasza firma dowiezie oraz zmontuje stanowisko w wybranym przez klienta miejscu. Podczas składania przez nas stanowiska klient może cieszyć się widokiem budowania przez nas stanowiska. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Nie pożałujecie!logo
STUDIO GRAFICZNE PIVOT - MARCEL ŁAPAJ
42-202 Częstochowa
Piastowska 125
NIP: 949 193 31 82


Tel: +48 660 693 021