Home

Projektujemy oraz budujemy
stoiska targowe dla firm

Projektujemy oraz budujemy
stoiska targowe dla firm

Projektujemy oraz budujemy
stoiska targowe dla firm

Projektujemy oraz budujemy
stoiska targowe dla firm

Budowa stoisk targowych
Projektujemy i budujemy zabudowę targową: stoiska targowe, stoiska wystawiennicze, wyspy handlowe oraz zajmujemy się aranżacją witryn sklepowych. Działamy w kraju oraz za granicą. Realizujemy projekty indywidualne lub systemowe poprzedzone szczegółowszą wizualizacją 3d.
Zdjęcia reklamowe produktów
Posiadamy studio fotograficzne, w którym wykonujemy zdjęcia produktowe. Wykonujemy zdjęcia na białym tle, packshot, zdjęcia obrotowe 360 stopni, zdjęcia odzieży - typu duch. Nasze fotografie doskonale nadają się do sklepów internetowych, reklam oraz promocyjnych materiałów drukowanych.
Strony internetowe
Projektujemy kompletne strony internetowe idealnie dopasowane do potrzeb klientów. Systemy przeznaczone na tablet - obsługa strony (katalogów, ofert, menu) przez klientów w trybie offline. Wdrażamy również sklepy internetowe, dzięki którym klienci będą mieli stały dostęp do Państwa oferty.
Wizualizacje 3D
Tworzymy wizualizacje komputerowe produktów, obiektów, wnętrz oraz animacje instruktażowe i edukacyjne. Stworzymy dla Ciebie animacje prezentujące najważniejsze elementy i cechy produktu, jego budowę zewnętrzną oraz funkcje.
Projektowane graficzne
Wykonujemy projekty graficzne przeznaczone do druku lub prezentacji, takie jak: katalogi reklamowe, broszury, instrukcje obsługi, opakowania, plakaty, banery oraz opracowywujemy identyfikację wizualną firm.



Kompleksowa obsługa reklamowa dla firm. Jeśli chcesz wzmocnić swoją markę i zauważalnie zwiększyć swoje przychody skorzystaj z naszych usług. Nasz utalentowany zespół pracował nad małymi i dużymi projektami w praktycznie każdym sektorze – projektujemy i budujemy stoiska targowe, strony i sklepy internetowe, wykonujemy fotografie reklamowe produktów oraz tworzymy identyfikacje wizualne oraz wizualizacje 3D

Jesteśmy profesjonalistami, ale łatwo do nas dotrzeć – możesz spodziewać się pracy z kreatywnymi ludźmi o otwartych umysłach, wprowadzających Twoje pomysły w życie.

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz wiedzieć, jak Twoja firma może skorzystać dzięki naszym usługom. Więc jeśli potrzebujesz projektu strony internetowej, stoiska wystawienniczego czy też identyfikacji wizualnej, zgłoś się do nas, a pomożemy Ci osiągnąć Twoje cele.
Studio Pivot.

Nasze projekty

Zdjęcia

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia

Zdjęcia produktowe

KOMPLEKSOWA obsługa reklamowa dla firm. Sprawdź co zyskasz

#1 Wykonamy zdjęcia reklamowe Twoich produktów

Przygotujemy produkt do sesji zdjęciowej. Zadbamy o odpowiednią aranżację, oryginalne ujęcia oraz o odpowiednie oświetlenie eksponujące atuty produktu. Zdjęcia poddawane są obróbce komputerowej, dzięki której retuszujemy produkt oraz dopracowujemy barwę kolorów.
Dojeżdżamy do Klienta ze sprzętem fotograficznym, który pozwala na wykonanie pełnej profesjonalnej sesji zdjęciowej produktów. Pozwala to na dużą oszczędność czasu i znacznie zwiększa wygodę Klienta.

#2 Zaprojektujemy katalog reklamowy i go wydrukujemy



Po wykonanej sesji zdjęciowej zaprojektujemy dla Twojej firmy katalog reklamowy, ulotkę, broszurę informacyjną, instrukcję obsługi, opakowanie dla produktów lub prezentację multimedialną.

Poprzez sesję zdjęciowa jesteśmy w stanie już od pierwszego kontaktu z produktem poczuć jego najważniejsze atuty. Dzięki temu w jesteśmy w stanie odtworzyć to w katalogach reklamowych tak, aby klient który nie ma możliwości dotknięcia poczuł zalety produktu.

#3 Zbudujemy stronę internetową, abyś był widoczny w sieci



Dzięki odpowiednio zbudowanej stronie internetowej jesteś w stanie dotrzeć do setki osób dziennie.

Odpowiednio zaprojektowana strona musi być nowoczesna oraz wykonana tak, aby dostarczyła wszystkie informację w taki spoósb jak chciałbyś osobiście przekazać to klientowi.

#4 Wykonamy reklamę zewnętrzną - podświetlaną



Aby być rozpoznawalnym trzeba pokazywać się w wielu miejscach. Reklama zewnętrzna taka jak szyld podświetlany lub billboard pozwoli wyjść z Twoją ofertą w najbardziej popularne miejsca i budować Twój wizerunek na rynku.

#5 Zaprojektujemy Ci stoisko wystawiennicze...



Na targach ważne jest pierwsze wrażenie. Odpowiednio zaprojektowane stoisko wystawiennicze nie tylko przyciągnie tłum ludzi, który będzie chciał zobaczyć Twoją ofertę, ale skupi potencjalnych klientów, którzy zobaczą profesjonalne podejście Twojego biznesu.

#6 ...i wybudujemy je na targach w kraju lub za granicą



Nasz team dokładnie zadba, aby stoisko oraz cała jego oprawa włącznie z wyeksponowaniem produktów spowodowała, aby cała impreza przyniosła same korzyści nie tylko finansowe.
images/tlo.jpg

Skontaktuj się z nami
Napisz do nas, zadzwoń, przyjdź osobiście - porozmawiajmy o Twoich potrzebach!

STUDIO GRAFICZNE PIVOT

ul. Piastowska 125
42-202 Częstochowa

E-mail: marcel@pivotstudio.pl
Telefon: +48 660 693 021

Godziny pracy:
Poniedziałek – Czwartek
9.00 – 17.00
Piątek 9.00 – 16.00

Kontakt Z Nami

Wypełnij formularz, aby uzyskać szybką odpowiedź na zapytanie